Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy ten koleś mnie oszukał? już nie dostane yangów..?;/


Schettesune

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema xD

kupiłam w poniedziałek 20kk na solarze

w poniedziałek też przelałam 19,98 zł na jego konto. ta aukcja była w polecanych więc wziełam... dobra dodaje jego gg pisze, że wpłaciłam ble , ble... i kiedy zostanie przelew zaksiegowany. miał wtedy opis , że problemy z internetem będe dziś wieczorem. tzn. w pon... i we wtorek przychodzi mi mail że przelew jest zaksięgowany o 11... no i koleś zmienia opis dopiero wczoraj.

"Problemy rodzinne, przepraszam za utrudnienie dostaw" yhym. a na fecabooczku z tego co widze siedzi sobie bo mam jego konto... napisałam do niego, ze czekam do poniedziałku na to.

aukcja : http://allegro.pl/metin2-solar-s26-10-kk-tanio-i2402052135.html

 

dobra problemy rodzinne to nie powód, żeby nie dawać ludziom którzy mu zapłacili z tego co widze nawet 6 dych, bo 6 sztuk kupują ludzie... -,-

 

Co o tym sądzicie?

Opublikowano

i dobrze ci tak,następnym razem nauczysz się że trzeba grać uczciwie a nie zamawiać yangi na allegro...

Pozdrawiam

Opublikowano

i dobrze ci tak,następnym razem nauczysz się że trzeba grać uczciwie a nie zamawiać yangi na allegro...

Pozdrawiam

 

 

widać ,że jesteś nowy i nic nie wiesz na temat tego forum. Jeżeli jest to nie legalne to nie wtrącaj się w czyjeś sprawy to jest kogoś wybór ,że robi źle.

sygnafranc.png

Opublikowano

Tak nic nie wiem o forum(cheaty itp a o piractwie nie można pisać dziwne ),ludzie którzy na co dzień utrudniają mi grę w mw3 czego? bo co 2 na hacku a skąd hack z mpc. :)

Ps ja mam konto na tym forum po to aby lukać na privy mt2 itp, "czitów" nie popieram bo według mnie granie na "dodatku do gry" to 0 satysfakcji.

Pozdrawiam

Opublikowano

To kup sobie xboxa jak ja i nikt ci hackowac nie bedzie. Jest takie powiedzenie, " cant beat your enemy? Join them " ... Nie mozesz pokonac hackerow w mw3 to stan sie jednym. Co doo topica to chcialbym dodac, zadzwon do niego i zapytaj czy ci moze wydac, wiekszosc yangsellerow ma gdzies nr podany

1364672805-U250359.png

Opublikowano

Tak nic nie wiem o forum(cheaty itp a o piractwie nie można pisać dziwne ),ludzie którzy na co dzień utrudniają mi grę w mw3 czego? bo co 2 na hacku a skąd hack z mpc. :)

Ps ja mam konto na tym forum po to aby lukać na privy mt2 itp, "czitów" nie popieram bo według mnie granie na "dodatku do gry" to 0 satysfakcji.

Pozdrawiam

sam swiata nie zmienisz. Forum o chatach itp i trudno, jak Ci cos nie pasuje, to mozesz tu nie wchodzic.

 

Za to autor watku ma nauczke, ze nie kupuje sie od kogos, kto ma malo komentarzy. Bo tak nprawde mozna je nabic bez wiekszego rpoblemu.Chociaz moze w tym przypadku sie myle i to bedzie uczciwa osoba?

4166086824bcdebc547729.png

 

Jesli pomogłem, daj 'Lubię to!'.

Opublikowano

nie ma to jak kupować coś od gościa, który ma tylko jedną opinię. poczekaj parę dni. jeśli yangi do tego czasu nie dojdą, to jest to oszust i.. nic z tym nie zrobisz.

Opublikowano

powiem tak, ja kupiłem 100kk za 75zł. Gościu mi też nie odpisywał. Wkurzyłem się i napisałem do allegro. Jego konto zostało zablokowane. Czekam jeszcze 2dni i idę na policje. :)

Opublikowano

I co powiesz na policji? Ze kupiles yangi do gry co jest rzecza ktora jest zabroniona w tej grze ? :/

 

haha otóż to :D sami piszą się na coś co jest nielegalne, a później szukają pomocy w organach prawnych. ironia.

Opublikowano

1.z tego co slyszalem na serwerze ten koles owalil juz duzo ludzi.

2.to co moge ci doradzic nie kupuj yangow na allegro...

3.no na policji raczej nie zrobi nic chyba ze wejdzie i powie panie koles mi nie che dac 10kk.

4.to co ja bym zrobil?Wchodze na metin2.pl/forum/robie posta czyli.pisze yangi na allegro.Podaje jego dane,wszystko co masz gadu jego wszystko aukcje na allegro.Co z tego masz?Satysfakcje ze jedzie z ta kurewka kazy.a bana jebac ja pisze co mi sie podoba i tak mam 4 konta na forum zbanowane na miesiac hahaha. Elo i nie kupuj yangow na allegro.

Opublikowano

1.z tego co slyszalem na serwerze ten koles owalil juz duzo ludzi.

2.to co moge ci doradzic nie kupuj yangow na allegro...

3.no na policji raczej nie zrobi nic chyba ze wejdzie i powie panie koles mi nie che dac 10kk.

4.to co ja bym zrobil?Wchodze na metin2.pl/forum/robie posta czyli.pisze yangi na allegro.Podaje jego dane,wszystko co masz gadu jego wszystko aukcje na allegro.Co z tego masz?Satysfakcje ze jedzie z ta kurewka kazy.a bana jebac ja pisze co mi sie podoba i tak mam 4 konta na forum zbanowane na miesiac hahaha. Elo i nie kupuj yangow na allegro.

 

owalił dużo ludzi ? ;/

 

Mam kolege po studiach informatycznych... umie spalić kolesiowi wszystko w kompie. czy to dobry pomysł ? ;/ pogadała bym z nim i by miał -,- omg weszłam na jego facebooka miał fote w tle był komp i na nim było jakieś porno włączone

Opublikowano

Skontaktuj się z sprzedawcą. Jeśli nie wypłaci Ci Yang na serwerze zgłoś to Allegro.pl. A jeśli to nic nie da spokojnie możesz iść na policję zgłosić oszustwo. W końcu aukcjoner zaproponował Ci wykonanie usługi, którą jest zdobycie wirtualnej gotówki i oddanie jej Tobie za określoną kwotę. Jeśli nie odda Ci pieniędzy albo nie wpłaci Yang na konto w grze powinien ponieść konsekwencje.

Opublikowano

Sprawę możesz zgłosić do allegro. Sądzę że yangow juz nie zobaczysz.

Następnym razem kupuj u sprawdzonych allegrowiczów. Osobiście nie kupiłbym nic od

takiego gościa, wole zaplacic te kilka groszy wiecej zaplacic i kupic u kogos normalnego.

HBV27j.png

Opublikowano

Gościu napisał :

 

regulamink.jpg

 

-Nie zwracam pieniędzy

-Kupując zapoznałeś się z aukcją

-Nie przyjmuje reklamacji.

 

 

Zgłoś to

:) !

Opublikowano

ja bym już to zgłośił do Allegro , przelałeś kasę ??? , poinformowałeś go ? , doszła mu kasa? , to nie ma w tym przypadku czegoś takiego jak jakieś wymówki że sprawy rodzinne,lub problem z internetem..

Piszesz mu zapier.. do kafejki i dawaj a jak nie to sprawa na Allegro ;)

Daj +++ jak pomogłem to nie boli ;)

 

 

photo-508875.jpg?_r=1346228684?_r=367a215599c3af8cfbe4b54722a4b1a3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...